Aynalı Tabela

Aynalı Tabela ; anlaşılacağı üzere dış yüzeyi parlak ayna gibi yansıması olan bir tabela türüdür.
aynalı pleksi kesim harf ve aynalı dekota kesim harf olarak iki çeşidi mevcuttur.

Aynalı pleksi kesim harf; kolay işlenip kesilebilen cama yakın bir malzeme türüdür. cam gibi ışık geçiren fakat cam gibi kolay kırılmayan daha dayanıklı bir malzemedir. mat, şeffaf ve renkli olarak istenilen kalınlıklarda kesilip tasarlanabilir. Aynalı pleksi denilen malzeme üzerine ayna kaplanmış halidir. bu yüzden daha dikkat çekici bir tabela türüdür. pleksi kesim harfler tasarımları yapıldıktan sonra lazer kesim makinaların da kesilir.

Aynalı dekota kesim harf ise; pleksi de olduğu gibi kolay işlenip kesilebilen plastik türevi bir malzemedir. Genellikle siyah ve beyaz olarak mevcuttur fakat üzerine altın ve gümüş krom metal kaplama yapılarak da kullanılarak daha şık bir görüntü elde edilmektedir. Çeşitli kalınlıklarda dekotalar mevcuttur bunlardan istenilen malzeme seçilerek tasarım yapılıp router makinaların da kesimleri yapılmaktadır.

Aynalı dekota veya pleksi kesim harf tabelaları istenilen şekil kalınlık ve ölçülerde hazırlandıktan sonra kuvvetli yapıştırıcılarla yapıştırılarak montajı yapılmaktadır.
günümüzde hem görüntü açısından hoş ve kibar olması dolayısı ile hem de uygun maliyetli olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir.

Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa’nın tüm ilçelerine aynalı tabela montajı yapmaktayız.
aynalı tabela çeşitleri ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkına sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.


Aynalı Pleksi Tabela

Aynalı Pleksi Tabela

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?