Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Tabela ; standart olarak ilk akla gelen tabela çeşitlerindendir maliyet açısından uygun ve yapımı kolay olan bir modeldir.
Vinil üzerine dijital baskı yöntemi uygulanarak yapılan bir tabela dır. Firmaların isteğine göre tasarım yapılır renk sınırlaması şekil sınırlaması olmadan istediğiniz gibi şekillendirilebilir.

Tasrıma onay verildikten sonra dijital baskı makinasında vinil branda üzerine basılır. Daha sonra bu vinil profil ve çıtaların üzerine zımbalama yöntemi ile gerdirilerek montajı yapılır.
Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa’nın tüm ilçelerine vinil germe tabela montajı yapmaktayız.

Vinil germe tabelalar iki farklı modelde üretilmektedir.

  1. Işıksız olan normal vinil germe tabela. En ucuz tabela modelidir diyebiliriz.
  2. Işıklı olan vinil germe tabela. Yine en ucuz ışıklı tabela diyebiliriz. Vinil metal kasa üzerine gerilme sureti ile yapılır kasanın kenarları sac ile kapatılır. İçerisinde ışık tertibatı ile ışıklı vinil germe tabela yapılır.

vinil germe tabela ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkına sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.

Altta ışıklı ve ışıksız vinil germe tabelaların örnekleri mevcuttur.

Vinil Germe Tabela

Vinil Germe Tabela


Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı Vinil Germe Tabela

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?