Totem Tabela ; günlük hayatımızda aslında sürekli karşımıza çıkabilen büyük devasa boyutlarda olan en etkili tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Benzin istasyonlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, yol kenarlarında, şehirler arası yolculuk esnasında, terminallerde ve daha birçok firmanın reklam ve tanıtım amaçlı yaptırdığı tabelalar dır.
İstenilen boyutta, istenilen şekillerde müşteri talebine göre yapılabilmektedir.

Her tabelada olduğu gibi totem tabela da da tasarım çok önemlidir. Ama Totem Tabela da daha çok dikkat edilmelidir amaç tanıtım ve reklam olduğu için dikkat çekici bir çalışma yapılıp tercih edilmesi önemlidir. Totem tabelanın her aşaması önemlidir aslında tasarımından montajının yapılacağı alan kullanılacak malzeme direk her nokta dikkat ve özen gerektirmektedir. Diğer tabelalara oranla hava şartlarına daha çok maruz kalacağı için montajının yapılacağı alan çok dikkatli seçilmelidir. Direkleri sağlam malzemeden yapılmalı mutlaka direklerin altına beton dökülüp sabitlenmelidir.

Totem Tabela Çeşitleri;

  • Vinil germe olan totem tabelalar ( en çok tercih edilen )
  • Kompozit oyma şeklinde olan totem tabelalar
  • Alüminyum totem tabelalar
  • Saç totem tabelalar
  • Tek ayaklı totem tabelalar
  • Çift ayaklı totem tabelalar

Diğer tabelalara oranla totem tabela maliyetli bir tabela çeşididir. Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa’nın tüm ilçelerine totem tabela montajı yapmaktayız.
totem tabela ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkına sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.

Totem Tabela

Totem Tabela

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?