Led Tabela ; adında da anlaşılacağı üzere ışıklandırmalar ile yapılan bir tabela çeşididir. Günümüzde çok fazla kullanılmaya başlanmıştır sebebi ise dikkat çeken bir özelliğe sahip olmasıdır gece ya da gündüz içerisindeki ışık sisteminden dolayı günün her saati okunabilir ve görülebilir bir tabela modelidir.
iki çeşidi mevcuttur
kayan yazı led tabela ( ekran tipi )
mantar led tabela ( hareketsiz )

Kayan yazı led tabela; renk ve animasyon sınırlaması olmayan RGB çeşidi ile de video oynatma imkanı sunan led tabela çeşididir
Mantar led tabela ise; ledlerin panel ya da panoya tek tek dizilmesi ile oluşan sabit bir şekilde hareketli sunum imkanı olmayan led tabela çeşididir.
Led Tabela da dikkat edilmesi gereken en önemli konu led seçimidir. Kaliteli uzun ömürlü ledler kullanılmalıdır. Eğer maliyeti düşük olsun diye ucuz ledler seçilirse yapılan tabelanın üzerinde 5-10 ay gibi kısa bir sürede bozulan ya da renk tonu değişen ışığı azalan ledler görülmeye başlanır. o yüzden kullanılan ledlerin kalitisine dikkat edilmelidir.

Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa ‘nın tüm ilçelerine led tabela montajı yapmaktayız. Led ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkına sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.

Led Tabela

Led Tabela

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?