Özel Proje Tabelalar

Özel proje tabelalar; diğer standart tabela modellerinin dışında tamamen müşterinin isteği üzerine yapılan harf şekil renk malzeme ve benzeri tabela ile ilgili ne varsa firmaların kendi isteği doğrultusunda şekillendirilen daha yaratıcı ve dikkat çekici modellerin ortaya çıktığı bir tabela çeşididir.

Bu modelde genellikle tabelayı yaptıracak olan firmanın logosu veya sektörüne bağlı olarak tasarımın standart bir kalıbı olmadan mesaj direkt olarak verilmiş olur.
Reklamcı ve firmanın hayal gücü ve yaratıcılığının birleşmesinden oluşur ve çok farklı tabelalar ortaya çıkmaktadır. Daha maliyetli bir işçiliği olmakla birlikte diğer firmalara göre daha dikkat çekici bir tabela ortaya çıkmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken nokta şudur tasarımı ön plana çıkartacak kaliteli doğru malzeme kullanılarak atölyenin ortaya çıkartacağı işçiliktir.
Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa’nın tüm ilçelerine özel proje tabela montajı yapmaktayız.
Özel proje tabelalar ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkında sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.

Özel Proje Tabelalar

Özel Proje Tabelalar

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?