Çatı Tabelası

Çatı Tabelası ; diğer tabela çeşitlerine göre daha yaygın kullanılmaya başlanmıştır. Sebebi ise diğer tabela modellerine göre daha büyük tasarlanması ve daha yüksek yerlere montaj yapılmasından dolayı uzak mesafelerden görünürlüğü daha fazladır.
Çatı Tabelası ışıklı, ışıksız, ledli vb, model ve çeşitlerde yapılabilir. fakat tasarım montaj işlemleri yapılmadan önce uygulama yapılacak alanın şartları kontrol edilerek çok dikkatli değerlendirme yapılması gerekmektedir. Çünkü tüm hava şartlarına maruz kalacağı için binanın yüksekliği yapılacak olan tabelanın büyüklüğü kullanılacak malzeme sağlamlığı gibi konularda doğru kararlar verilmelidir.
Uygulama alanı ve diğer tabela çeşitlerine göre farklı olmasından dolayı maliyetli bir tabela modelidir, ama reklam önemli herkes bizi rahatlıkla görsün fark etsinler derseniz göz ardı edilmemesi gereken bir tabela dır.
Bursa Tabela olarak kaliteli iş anlayışımız ve uzman ekibimizle Bursa’nın tüm ilçelerine çatı tabelası montajı yapmaktayız.
Çatı Tabelası ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz konular hakkına sayfamızın iletişim bölümünden bizlerde irtibata geçebilirsiniz.

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

 

Whatsapp
Bursa Tabela
Bursa Tabela
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?